Soutěž – Plamen – branný závod

V sobotu 20. října 2012 se naše děti a dorost zúčastnily okresního kola celoroční soutěže Plamen – Závodu v požárnické všestrannosti, které se konalo v Bozkově. I přes pozdní podzimní čas soutěž probíhala za nádherného slunečního počasí. Družstva mladších obsadila 4. a 9. místo a družstva starších skončila na 4. a 7. místě. V dorostu musím vyzdvihnout vynikajicí výsledem v jednotlivcích Michala Jebavého, který obsadil v silné konkurenci 1. místo. Družstvo dorostenek skončilo na 3. místě a družstvo dorostenců skončilo na 1. místě. Musím zde poděkovat dětem a dorostu za jejich reprezentaci našeho sboru, tak i jejich vedoucím, kteří se jim věnují v průběhu celého roku.
Výsledky-Okresní kolo PLAMEN – Branný závod – 20. 10. 2012 – Bozkov
Fotografie umístěny v sekci – Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice akce, mládež, nezařazené, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.