Dotační fond Libereckého kraje

V letošním roce podalo město Jilemnice žádost o účelovou dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje v oblasti Požární ochrany – Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje. Žádost nám byla úspěšně schválena a Město Jilemnice obdrželo pro naší jednotku požární ochrany požadované finanční prostředky. Konkrétně se jedná o „Doplnění a obnova ochranných prostředků“. Tímto se nám podaří získat novou radiostanici a částečně obnovit ochranné prostředky – vesty výstražné (reflexní), zásahové kalhoty, vesty výstražné (reflexní) a gumáky, a doplnit věcné prostředky – hadice B a C.

Náklady na tuto akci v celkové výši 80.717,- Kč  budou kryty z 59,34 % (47.900,- Kč) z Dotačního fondu Libereckého kraje a ze 40,66 % (32.817,- Kč) z rozpočtu Města Jilemnice.

Příspěvek byl publikován v rubrice abeceda, akce, nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.