Technický zásah

19/8/11 – 16,54 hod. – Technický zásah – Po dvou měsících je Jilemnice opět zasažena přívalovým deštěm. Došlo ke splavení ornice z pole nad ulicí Nouzov. Bahno se valilo ulicí Nouzov, přes zahrady okolních domů, kde naštěstí zaplavilo pouze dvě garáže. Dále se hnalo ulicí Valdštějnská až do Krkonošské ulice.
Další problém byl ve spojce mezi ulicí Zvědavá ulička a Metyšovovou ulicí, kde bylo u sportovní haly kanalizací vytlačeno bahno, které se do ní dostalo po naplavení z pole na bubnu. Došlo k částečnému znečištění sportovní haly, přilehlého parkoviště a uvedené silnice.
Naše jednotka zabezpečovala vyčištění výše uvedených komunikací a přilehlých prostor od nánosů bahna.
Dále ještě došlo k částečnému zaplavení bahnem sklepních prostor, šaten a telocvičny v základní škole Komenského. Bahno se i zde dostalo z kanalizace.

Fotodokumentace ke shlédnutí ve – fotogalerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice nezařazené, represe. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.