Dotační fond Libereckého kraje

V letošním roce podalo město Jilemnice žádost o účelovou dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje v oblasti Požární ochrany – Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje. Žádost nám byla úspěšně schválena a Město Jilemnice obdrželo pro naší jednotku požární ochrany požadované finanční prostředky. Konkrétně se jedná o „Obnovu ochranných prostředků“. Tímto se nám podaří částečně obnovit ochranné prostředky – vesty výstražné (reflexní), zásahové kalhoty, zásahové kabáty, zásahové rukavice, zásahové přilby, svítilny na přilby a držáky svítilen.

Náklady na tuto akci v celkové výši 68.996,- Kč  budou kryty z 59,42 % (41.000,- Kč) z Dotačního fondu Libereckého kraje a ze 40,58 % (27.996,- Kč) z rozpočtu Města Jilemnice.

Příspěvek byl publikován v rubrice nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.