Přijetí u hejtmana

Ve středu 21. ledna 2015 se na Krajském úřadě v Liberci konalo slavnostní přijetí reprezentantů Libereckého kraje v požárním sportu na vrcholných soutěžích v roce 2014. Reprezentanty přijal pan hejtman Půta a nejvyšší představitelé okresního a krajského sdružení hasičů ČMS.
Mezi přítomnými nechyběla ani naše dorostenka Lenka Prchlíková, která se postupně přes okresní a krajské kolo probojovala v jednotlivcích až na Mistrovství České republiky, které se konalo v červenci v Brně, a kde v kategorii dorostenek vyhrála běh na 100 metrů s překážkami i požární dvojboj a obsadila celkově první místo.
Fotodokumentaci z akce naleznete ve fotogalerii – fotografie přejaty od Karla Čermáka z Bozkova

Příspěvek byl publikován v rubrice akce, mládež, nezařazené, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.