Krajské kolo dorostu – Jablonec nad Nisou

Dnes, v neděli 15. června 2014, se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou krajské kolo dorostu. My jsme na něm měli zastoupení družstvem dorostenek a družstvem dorostenců, a v kategororii jednotlivců nás reprezentovali Lenka Prchlíková a Michal Jebavý.
A v celkovém hodnocení jsme se neztratili, družstvo dorostenek se umístilo na krásném 3. místě, družstvo dorostenců skončilo na 4. místě. V kategorii jednotlivkyň obsadila Lenka Prchlíková 1. místo a postupuje na republiku do Brna, a v jednotlivcích skončil Michal Jebavý na 3. místě.
Všem musím pogratulovat a hlavně poděkovat i vedoucím, za jejich vzornou přípravu.
Fotografie ze soutěže jsou umístěny do fotogalerie.

Příspěvek byl publikován v rubrice mládež, nezařazené, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.