Okrsková soutěž – Dolní Štěpanice

V pátek 23. května 2014 jsme se zúčastnili okrskové soutěže v Dolních Štěpanicích.
Náš sbor tam reprezentovalo celkem pět družstev, dvě v kategorii žen – a to ženy, těm se nedařilo, útok nedokončily a dorostenky, které skončily na krásném 3. místě a budou náš sbor reprezentovat na okresním kole, které se uskuteční 8. června 2014 v Turnově. V kategorii mužů jsme postavili tři družstva a to – družstvo dorostenců – obsadili 11. místo, družstvo mladých mužů – skončili na 10. místě a nejlépe dopadli na šestém místě starší muži.
Celkové výsledky je možné stáhnout zde, viz odkaz níže.
Celkové výsledky
Fotografie ze soutěže jsou umístěny do fotogalerie.

Příspěvek byl publikován v rubrice akce, nezařazené, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.