Soutěž – Plamen – branný závod

V sobotu 19. října 2013 se naše děti společně s dorostem zúčastnily okresního kola celoroční soutěže Plamen – Závodu v požárnické všestrannosti, které se konalo v Bukovině u Čisté. Po celý den soutěži přálo počasí. I když byl chlad, tak soutěž probíhala za slunečního počasí. Družstva mladších obsadila 10. a 13. místo a družstva starších skončila na 3., 19. a 25. místě. V dorostu v jednotlivcích skončila Lenka Prchlíková na 1. místě a Michal Jebavý na 2. místě. Družstvo dorostenek skončilo na 2. místě a družstvo dorostenců skončilo na 1. místě. Musím zde poděkovat dětem a dorostu za jejich reprezentaci našeho sboru, tak i jejich vedoucím, kteří se jim věnují v průběhu celého roku.
Výsledky-Okresní kolo PLAMEN – Branný závod – 19. 10. 2013 – Bukovina u Čisté

Fotografie Verči Prchlíkové a přejaté od Karla Čermáka z Bozkova umístěny do fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice nezařazené, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.