HASIČSKÝ VÍCEBOJ

Dnešní odpoledne patřilo všem, kdo neváhal místo odpočívání u televize vyrazit do místní sokolovny. Uspořádali jsme zde 1. ročník Hasičského víceboje. Akce byla určena jak hasičům, tak i široké veřejnosti a konala se v rámci Grantového programu města Jilemnice. Malí i velcí byli rozděleni do třech dětských kategorií a jedné těch již odrostlejších. Všichni zúčastnění museli plnit jednotlivé disciplíny, kterých bylo celkem deset. Jednalo se konkrétně o Záchranu osoby, Proud vody, Operační plán, Fyzickou prověrku, Hasičský výjezd, Pozor nebezpečí, Hořící domeček, Pomóc hoří, Požární útok, Rozdělení hasičů do sborů. Na závěr soutěže proběhlo vyhodnocení a odměnění nejúspěšnějších soutěžících.
Všemi přítomnými byla akce hodnocena jako velice úspěšná a nezbývá, než se těšit na příští rok, kdy se bude opět opakovat.
Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice akce, nezařazené, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.