JAKO K VOHNI

SJEZD KUVAJTSKÉ MEZE NA NETRADIČNÍCH VOZÍTKÁCH VLASTNÍ VÝROBY a ÚTOK VODNÍ STŘÍKAČKOU NA TERČ

hřiště u nemocnice, sobota 11.června 2011

nultý ročník zábavného odpoledne na kuvajtské mezi. soutěž hasičských dvoučlených posádek ve třech kategoriích – MEZNÍCI – posádka dítěte do 9 let v doprovodu jednoho z rodičů, VELCÍ MEZNÍCI – posádka dětí od 10 – 15 let a MEZAŘI – dvoučlená posádka od 16 let.

start od 13:00 a uzávěrka meze a vyhlášení výsledků v 16:00

v rámci soutěže proběhne i vyhlášení nejoriginálnějšího vozítka a kostýmu | na mez budou vpuštěna vozítka pouze po kontrole u Inspektora meze | děti pouze v doprovodu rodičů | všichni na vlastní riziko

akci po stránce organizační a občerstvovací zajišťuje SDH Jilemnice

Příspěvek byl publikován v rubrice akce, mládež. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.